MOT-AN-S-060-020-056-M-C-AAAS product image
igus-icon-lupe
igus-icon-lupe
MOT-AN-S-060-020-056-M-C-AAAS technical drawing
play iconMOT-AN-S-060-020-056-M-C-AAAS video
1 od 5
koračni motor drylin® E s konektor in kodirnikom, zaščita pred brizganjem vode, NEMA 23
igus-icon-arrow-left
igus-icon-arrow-right
  • Vgradna velikost: NEMA23 / dimeznija prirobnice 56mm
  • Zaščitni razred: IP65
  • Držalni navor: 2,00 Nm
  • Nazivni tok: 4.20A