MOT-ST-28-L-A-A product image
igus-icon-lupe
MOT-ST-28-L-A-A technical drawing
igus-icon-lupe
play iconMOT-ST-28-L-A-A video
1 od 4
drylin® E vreteno koračni motor, pletene žice z JST konektor, NEMA11
igus-icon-arrow-left
igus-icon-arrow-right
  • Vgradna velikost: NEMA11 / dimenzija prirobnica 28mm
  • Zaščitni razred: IP40
  • Držalni navor: 0,12 Nm
  • Nazivni tok: 1.00A